Face FanBox or LikeBox

Rekonštrukcia interiéru a kúpeľne

Vlastnosti a dokonalá úžitkovosť vodovzdorných obkladových dosiek ,umožňujú jedinečné a dokonalé riešenie pre zmenu umakartových jadier v panelových domoch. Rekonštukcia kúpelne s využitím obkladových dosiek posobí vysoko kvalitným a estetickým dojmom a na prvý pohľad sú nerozoznateľné od keramických obkladov.

Medzi hlavné výhody použitia obkladových dosiek patrí:

Narezané obkladové dosky na požadové rozmery sa lepia originálnymi kaučokovými lepidlami priamo na steny jadra.Vo vzniknutých medzeriach okolo vane sa používajú špeciálne zakončovacie lišty ,ktoré sa nepoužívajú len k zlepšovaniu celkového estetického vzhľadu ,ale plnia aj funkciu ochrany proti nežiadúcemu zatekaniu vody.

Okrem celkového zmeneného dizajnu vzhľadu kúpelne ,plnia dosky aj niektoré ďalšie funkcie. Nalepením dosky na umakartovú stenu je stena zpevnená o jej hrúbku, čo umožňuje montáž roznych kúpelňových doplnkov. Dosky tiež čiastočne zlepšujú zvukovo-izolačné vlastnosti stien.

Súčasťou rekonštukcie kúpelne a WC može byť tiež výmena existujúceho vybavenia za nové. Ponúkame Vám aj široký sortiment sanitárnej keramiky od jednoduchej až po exkluzivne vybavenie sanitou /vaní –rozneho typu ,sprchových kútou, kúpelňového nábytku a doplnkou/. Pre všetko vybavenie ,ktoré zaisťujeme poskytujeme samozrejme aj montáž spolu s vodoinštlrskymi prácami.


NEHOVORIME LEN O ESTETIKE, ALE AJ O KVALITE, KTORÁ POZNÁ SVOJU VÝNIMOČNOSŤ A DOKONALOSŤ A MY VÁM JU TERAZ PONÚKAME