Face FanBox or LikeBox


Obkladové interiérové dosky do vlhkého prostredia

Medzi obkladovými doskami tvoria samostanú skupinu dosky určené pre obkladanie priestorov so zvýšenou vlhkosťou –kúpelne ,WC ,kuchyne ,práčovne a pod.

Jedná sa o drevovláknité dosky ,ktoré sú na lícnej strane chránené vodovzdornou glazúrov. Vďaka ich dokonalému vzhľadu ,perfektnému plastickému a farebnému prevedeniu ,dodávajú kúpelni dokonalý estetický vzhľad.

Dosky sú stálofarebné ,ich povrch je odolný proti plesniam a jednoducho sa čistí.

Obkladové dosky ABITIBI predstavujú svojim prevedením tú najvyššiu kvalitu zo súčasnej ponuky.

Špeciálny ABITIBI –Tile proces nanášania glazúry ,ktorý pri tvrdnutí nevyžaduje vysoké teploty –VPC (Vapor Permetion Cure), vytvára mimoriadne odolný povrch. Dosky ABITIBI sú vďaka svojim vlastnostiam vhodné aj do priestorov s častým priamym kontaktom s vodou, napr. do sprchových kútov. Dokonalá technológia výroby a z nej vyplývajúce vynikajúce vlastnosti dosiek sú zárukou ich dlhodobej ,pri ich správnom užívaní neobmedzenej životnosti.

Obkladové interiérové dosky do vlhkého prostredia- vzorkovník

Obkladové interiérové dosky do suchého prostredia

Ponúkame Vám dosky ktorých povrchové úpravy dokonalou imitáciou dreva, kameňa ,tehly ,alebo veľmi jemnej omietky. Všetky typy sú umývatelné, stálofarebné a majú dobrú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Tieto dosky Vám ponúkajú široké možnosti použitia v interiéroch ,kde nielen celkom zmenia estetický vzhľad stien, ale prispievajú tiež k zlepšeni tepelnej a zvukovej izolácii.

Hlavné výhody použitia obkladových dosiek:

Všetky dosky majú rozmery 122 x244cm a hrúbku 4 až 6mm. Na požadované rozmery sa upravujú rezaním elektrickou alebo ručnou pílkou. Inštalujú sa lepením originálnymi kaučukovými lepidlami ABITIBI na akýkoľvek pevný podklad –omietku ,sadrokarón, umakart ,drevo a pod.

Obkladové interiérové dosky do suchého prostredia - vzorkovník