Face FanBox or LikeBox


Firma JD INTERIER s.r.o. prichádza na slovenský trh s novou technológiou riešenia interiérov.

Materiálom sú Kanadské obkladové panely ABITIBI s povrchovou úpravou obkladačiek, mozaiky, mramoru, štiepaného kameňa, lícových tehál, dreva ktoré zodpovedajú prisním ekologickým normám. Prestavujú revolúciu v bytovej architektúre. Ich použitie je vhodné predovšetkým pri rekonštrukciách bytových jadier a kúpeľní v panelových domoch; obložením stien a stropov v chodbách; vstupných halách v predsieňach, pri rekonštrukciách drevo stavieb, podkrovia, rekreačných priestorov, reštaurácií, vinární, chát, chalúp a pod. Vlastnosti a dokonalá úžitkovosť vodovzdorných obkladových dosiek ,umožňujú jedinečné a dokonalé riešenie pre zmenu interiéru v panelových ako i rodinných domoch. Rekonštrukcia kúpeľne s využitím obkladových dosiek pôsobí vysoko kvalitným a estetickým dojmom a na prvý pohľad sú nerozoznateľné od keramických obkladov.

Medzi hlavné výhody použitia obkladových dosiek ABITIBI patrí:
- špičkový návrh, presné vypracovanie povrchovej úpravy štiepaného kameňa, tehál, dreva, obkladačky
- pre obklady kúpeľní sa používajú vodovzdorné panely ktoré sa lepia celoplošne
- jednoduchá a rýchla montáž,
- možnosti lepenia na staré obklady, omietky, umakart, drevotrieskové dosky a pod.
- všetky typy sú stálofarebné a umývateľné
- k výrobe panelov sú použité výhradne prírodné materiály(drevené vlákno a lignín)
-v zložení sa nenachádza žiadne zdraviu škodlivá látka
- panely prispievajú k zlepšeniu tepelnej a zvukovej izolácii interiéru

Vďaka dlhoročným skúsenostiam na českom trhu dokážeme zaručiť kvalitu a dobrú cenu pre našich zákazníkov. Náš technik Vám na mieste realizácie dokáže navrhnúť riešenie podľa vašich predstáv a možností čo najlepšieho a pohodlného využitia priestoru. To je to čo môžeme poskytnúť zákazníkovi pri zanechaní pôvodného stavu ,ale pritom v celkom novom interiérovom dizajne.

NEHOVORÍME LEN O ESTETIKE ,ALE AJ O KVALITE ,KTORÁ POZNÁ SVOJU VÝNIMOČNOSŤ A DOKONALOSŤ A MY VÁM JU TERAZ PONÚKAME

obklady, obkladový materiál, rekonštrukcia kúpelne, obkladové panely, obklady do kúpelne, rekonštrukcia bytových jadier, ABITIBI, rekonštrukcie bytov, kúpeľňový nábytok, inštalatérstvo, lícové tehly, klinker, www.klinker.skKolektív firmy JD INTERIER